C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)

Cena s DPH
770 765 
Cena bez DPH
632 
P/N
85554
Záruka
24 měsíců
EAN
00757120855545
Není skladem

C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) – Síťový kabel – multirežim LC (M) do multirežim LC (M) – 10 m – optické vlákno – duplex – 50 / 125 mikron – OM3 – neobsahuje halogen – vodě – barva

EAN

00757120855545

P/N

85554

Záruka

24 měsíců

Stav zboží

Nové

Výrobce

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Budeme rádi když se s námi podělíte o své zkušenosti s tímto produktem.

Pro přidání recenze musíte vyplnit všechna pole s označením * nebo se přihlaste na svůj účet.
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.