Média konvertory

Zobrazeno 1–12 z 13 výsledků

Doprava zdarma

Allied Telesis AT-MMC2000/LC

8 023  2 692  2 225  bez DPH Není skladem
-49%Doprava zdarma

Allied Telesis AT-MMC2000/SP

6 850  3 506  2 898  bez DPH Skladem
Doprava zdarma

Allied Telesis SNMP management module AT-MCF2000M

9 480  3 057  2 526  bez DPH Není skladem
-43%Doprava zdarma

Allied Telesis AT-DMC1000/LC

7 607  4 408  3 643  bez DPH Skladem
-50%Doprava zdarma

Allied Telesis SC Giga media MM konv.AT-MMC2000/SC

7 050  3 560  2 942  bez DPH Skladem
Doprava zdarma

Allied Telesis AT-IMC100T/SCMM-80

8 944  7 625  6 302  bez DPH Není skladem
Doprava zdarma

Allied Telesis AC power supply AT-MCF2000AC

12 956  11 046  9 129  bez DPH Není skladem
Doprava zdarma

Allied Telesis Two slot chassis AT-MCF2000

8 944  7 625  6 302  bez DPH Není skladem
-17%Doprava zdarma

1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Conv

4 600  3 818  3 155  bez DPH Skladem
-18%

10/100to100BaseFX (SC) Multimode Media Converter

2 347  1 948  1 610  bez DPH Skladem
Doprava zdarma

Redundant Power Supply for DMC-1000 Chassis

5 978  4 966  4 104  bez DPH Není skladem
Doprava zdarma

16 Slot Chassis for DMC Series Media Converters

11 035  10 091  8 340  bez DPH Skladem
telephone
Po - Pá 8:00 - 17:00 hod.
envelope
Dotazy a připomínky
sent email
Odebírejte aktuality
A neunikne vám žádná sleva