Pro vaši bezpečnost a pohodlí zajišťujeme až do odvolání DOPRAVU ZDARMA nad 500 Kč. Pro více informací volejte +420 591 140 315.

Síťové prvky

Zobrazeno 1–12 z 5858 výsledků

Poškozený obal – D-Link DIR-2660 Wireless AC2600 Smart Mesh Wi-Fi Router, 4x gigabit RJ45, 1x USB3.0, 1xUSB2.0, bazar

3 292  2 721  bez DPH Skladem

SFP transceiver 1,25Gbps 1000BASE-LX SM 10km 1310nm(FP) LCdup. 0-70°C 3,3V DMI HPEkomp.

2 180  1 802  bez DPH Skladem
-14%

ZYXEL XGS1210-12,8-Port Gigabit webmanaged switch

6 169  5 308  4 387  bez DPH Skladem

HPE 1420 8G Switch RENEW JH329A

2 180  1 802  bez DPH Skladem
-31%

HPE FlexNetwork 5130 24G POE+ 2SFP+ 2XGT (370W) EI Switch RENEW JG940AR

129 993  89 851  74 257  bez DPH Skladem
-29%

HPE X121 1G SFP LC LX HP refurbished transceiver J4859CR

3 228  2 318  1 916  bez DPH Skladem

Solarix Rozdvojka počítač/počítač 2 x RJ45 UTP T-MOD 3-U5

2 180  1 802  bez DPH Skladem

Solarix Samořezná spojka CAT6A STP SXSPJ-6A-STP-BK-SA

2 180  1 802  bez DPH Skladem

Cisco switch SG350-28MP, 24×10/100/1000, 2xSFP, 2xGbE SFP/RJ-45, PoE – poškozený obal

14 071  11 629  bez DPH Skladem
-53%

Aruba 2930F 48G PoE+ 4SFP 740W Switch JL557A RENEW

96 518  45 614  37 698  bez DPH Skladem
-62%

Aruba 2540 24G 4SFP+ Switch RENEW JL354A

51 326  19 532  16 142  bez DPH Skladem

PREMIUMCORD CAT6A U-FTP Kabel 4×2,drát AWG23,čistá měď 100m LSOH

1 450  1 367  1 130  bez DPH Skladem
telephone
Po - Pá 8:00 - 17:00 hod.
envelope
Dotazy a připomínky
sent email
Odebírejte aktuality
A neunikne vám žádná sleva