Síťové prvky

Zobrazeno 1–12 z 4602 výsledků

-10%

Intellinet patch kabel, Cat6A Certified, CU, SFTP, LSOH, RJ45, 50m, šedý

772  697  576  bez DPH Skladem

C2G SC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)

280  231  bez DPH Skladem
Doprava zdarma

SonicWall TZ600

29 395  24 293  bez DPH Skladem
-24%

Intellinet patch kabel, Cat6A Certified, CU, SFTP, LSOH, RJ45, 7.5 m, šedý

168  128  106  bez DPH Skladem
-11%

Tenda Nova MW5s (2-pack) WiFi AC1200 Mesh system Dual Band, 2x GLAN/GWAN,ostatní LAN,SMART CZ app

1 710  1 530  1 264  bez DPH Skladem
Doprava zdarma

Cisco Fourth-Generation Multi-flex Trunk Voice/Channelized Data T1/E1 Module

44 691  36 935  bez DPH Skladem
Doprava zdarma

Mellanox Switch-IB 2 SB7800

442 236  365 484  bez DPH Skladem
-16%Doprava zdarma

NETGEAR READYNAS 212 (2X2TB DS), RN212

14 747  12 512  10 340  bez DPH Skladem

UTP kabel PlanetElite, Cat5E, licna, PVC, červená, 305m

1 912  1 799  1 487  bez DPH Skladem
-31%

Solarix Patch kabel CAT6 UTP PVC 10m černý snag-proof C6-114BK-10MB

208  145  120  bez DPH Skladem
-18%Doprava zdarma

UBNT EP-24V-72W, EdgePower, 24V, 72W

4 865  4 004  3 309  bez DPH Skladem

TP-Link RE205 AC750 Wifi Range Extender/AP, 1×10/100 RJ45, power schedule

667  551  bez DPH Skladem
telephone
Po - Pá 8:00 - 17:00 hod.
envelope
Dotazy a připomínky
sent email
Odebírejte aktuality
A neunikne vám žádná sleva