Optika

Zobrazeno 1–12 z 181 výsledků

-14%Zástupný symbol

Zyxel SFP-1000T SFP to Gigabit Module

1 479  1 274  1 053  bez DPH Skladem
-14%

SFP 1G RJ45 Cisco

653  568  469  bez DPH Skladem
-14%

NOVATRON GLC-SX-MM/PN00221 (OEM pro Cisco)

1 762  1 532  1 266  bez DPH Skladem
-13%

UBNT UF-RJ45-10G, 10G Metalický modul

1 960  1 710  1 413  bez DPH Skladem
Doprava zdarma

NOVATRON GLC-GE-100FX/PN00591 (OEM pro Cisco)

4 217  3 668  3 031  bez DPH Není skladem
-14%

SFP 100M SM 1310nm 20km Cisco

587  510  421  bez DPH Skladem

SFP 1G SM 1310nm 20km Cisco

374  326  269  bez DPH Není skladem
-14%

SFP 1G WDMA Tx:1310 Rx:1550 2km Cisco

561  487  402  bez DPH Skladem
Doprava zdarma

Allied Telesis 100FX (LC) SFP MM 2km AT-SPFX/2

2 719  2 342  1 936  bez DPH Není skladem

NOVATRON GLC-LH-SMD/PN07080 (OEM pro Cisco)

2 275  1 979  1 636  bez DPH Není skladem
-14%

NOVATRON GLC-SX-MMD/PN04948 (OEM pro Cisco)

1 762  1 532  1 266  bez DPH Skladem
-13%

SFP+ 10G SM 1310nm 20km Cisco

1 721  1 498  1 238  bez DPH Skladem
telephone
Po - Pá 8:00 - 17:00 hod.
envelope
Dotazy a připomínky
sent email
Odebírejte aktuality
A neunikne vám žádná sleva