Optika

Zobrazeno 1–12 z 109 výsledků

-14%

SFP 1G WDMB Tx:1550 Rx:1310 2km DDM Cisco

583  507  419  bez DPH Skladem
-14%

SFP 1G WDMA Tx:1310 Rx:1550 2km DDM Cisco

583  507  419  bez DPH Skladem
-14%

SFP 1G WDMB Tx:1550 Rx:1310 2km Cisco

561  487  402  bez DPH Skladem

Zyxel SFP-1000T SFP to Gigabit Module

1 524  1 312  1 084  bez DPH Není skladem

SFP 1G RJ45 Cisco

653  568  469  bez DPH Není skladem
-13%

NOVATRON GLC-SX-MM/PN00221 (OEM pro Cisco)

1 728  1 504  1 243  bez DPH Skladem
-15%

UBNT UF-RJ45-10G, 10G Metalický modul

1 960  1 680  1 388  bez DPH Skladem

SFP 100M SM 1310nm 20km Cisco

587  510  421  bez DPH Není skladem
-13%

SFP 1G SM 1310nm 20km Cisco

374  326  269  bez DPH Skladem
-14%

SFP 1G WDMA Tx:1310 Rx:1550 2km Cisco

561  487  402  bez DPH Skladem
Doprava zdarma

Allied Telesis 100FX (LC) SFP MM 2km AT-SPFX/2

2 678  2 306  1 906  bez DPH Není skladem

SFP+ 10G SM 1310nm 20km Cisco

1 721  1 498  1 238  bez DPH Není skladem
telephone
Po - Pá 8:00 - 17:00 hod.
envelope
Dotazy a připomínky
sent email
Odebírejte aktuality
A neunikne vám žádná sleva