Kabely

Zobrazeno 1–12 z 1576 výsledků

-13%Doprava zdarma

NETGEAR 1M SFP+ DIRECT ATTACH CABLE, AXC761

2 708  2 376  1 964  bez DPH Skladem

C2G 82461

80  66  bez DPH Není skladem

C2G LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)

392  324  bez DPH Není skladem
-33%

PremiumCord Konektor RJ45 8pinů – na drát, balení 10ks

31  21  17  bez DPH Skladem
-24%Zástupný symbol

Intellinet Patch kabel Cat6 UTP 20m černý, cca

189  144  119  bez DPH Skladem
-16%Doprava zdarma

UTP kabel PlanetElite, Cat6, drát, venkovní PE, černý, 305m, cívka

2 964  2 516  2 079  bez DPH Skladem
-25%Doprava zdarma

Solarix MULTIPACK 24 ks – 10G keystone CAT6A STP samořezný SXKJ-10G-STP-BK-SA

2 829  2 147  1 774  bez DPH Skladem
-22%

Solarix Patch kabel plochý CAT5E UTP LSOH 0,5m šedý non-snag-proof C5E-111GY-0,5MB

23  18  15  bez DPH Skladem

FTP kabel PlanetElite, Cat5E, licna, PVC, Dca, šedý, 305m – poškozený obal

1 913  1 581  bez DPH Není skladem

TB Touch Patch kabel, UTP, RJ45, cat5e, 2m, červený

31  26  bez DPH Skladem

TB Touch Patch kabel, UTP, RJ45, cat5e, 1m, červený

21  19  16  bez DPH Není skladem
-24%

Solarix Patch kabel plochý CAT5E UTP LSOH 3m šedý non-snag-proof C5E-111GY-3MB

56  43  36  bez DPH Skladem
telephone
Po - Pá 8:00 - 17:00 hod.
envelope
Dotazy a připomínky
sent email
Odebírejte aktuality
A neunikne vám žádná sleva