UPOZORNĚNÍ: Dočasná změna telefonního čísla - volejte na: +420 910 870 227

Kabely

Zobrazeno 1–12 z 1642 výsledků

-31%

Solarix Patch kabel CAT6 UTP PVC 10m černý snag-proof C6-114BK-10MB

208  145  120  bez DPH Skladem

C2G Low-Smoke Zero-Halogen

654  540  bez DPH Skladem
-21%

UBNT UOC-0.5 – Unifi ODN Cable, 0.5 metru

139  110  91  bez DPH Skladem
-27%

Optický patchkabel SIMPLEXNÍ, LC-LC 9/125um SM, 2m, OS2

120  88  73  bez DPH Skladem
Doprava zdarma

Cisco QSFP-100G-AOC15M=

40 105  33 145  bez DPH Skladem
-23%Doprava zdarma

UTP kabel PlanetElite, Cat5E, drát, dvojitý venkovní PE+PE, černý, 305m, cívka

2 904  2 257  1 865  bez DPH Skladem

TB Touch Patch kabel, UTP, RJ45, cat6, 1m, červený

26  21  bez DPH Skladem
-12%

TB Touch Patch kabel, UTP, RJ45, cat6, 2m, modrý

36  32  26  bez DPH Skladem
-12%

TB Touch Patch kabel, UTP, RJ45, cat6, 2m, červený

36  32  26  bez DPH Skladem
-12%

TB Touch Patch kabel, UTP, RJ45, cat6, 2m, šedý

36  32  26  bez DPH Skladem
-14%

TB Touch Patch kabel, UTP, RJ45, cat6, 5m, šedý

61  53  44  bez DPH Skladem
-10%

Intellinet konektor RJ45, Cat6A, UTP, 15µ, lanko, 80 ks v nádobě

421  381  315  bez DPH Skladem
telephone
Po - Pá 8:00 - 17:00 hod.
envelope
Dotazy a připomínky
sent email
Odebírejte aktuality
A neunikne vám žádná sleva