Síťové karty

Zobrazeno 1–12 z 455 výsledků

Doprava zdarma

Mellanox ConnectX-6 VPI MCX653105A-ECAT

21 880  18 083  bez DPH Skladem
Doprava zdarma

HP X119 100M PC SC FX Transceiver refurbished

3 060  2 158  1 783  bez DPH Není skladem

DeLock PCI Express x1 Card to 1 x 2.5 Gigabit LAN

1 117  923  bez DPH Není skladem
Doprava zdarma

Mellanox MMA2P00-AS

4 178  3 453  bez DPH Není skladem
Doprava zdarma

Mellanox ConnectX-4 EN MCX416A-CCAT

30 182  24 944  bez DPH Skladem
Doprava zdarma

Allied Telesis AT SPTX

2 631  2 174  bez DPH Není skladem
-14%Doprava zdarma

Cisco MGBLX1, SFP Transceiver, GbE LX, SMF, 10km

4 867  4 207  3 477  bez DPH Skladem
Doprava zdarma

Mellanox MMA1B00-E100

17 847  14 750  bez DPH Skladem
Doprava zdarma

Cisco Multirate

72 611  60 009  bez DPH Není skladem

C2G Cisco GLC-SX-MMD Compatible 1000BASE-SX MMF SFP (Mini-GBIC) Transceiver Module

1 158  957  bez DPH Skladem
Doprava zdarma

Mellanox MC3208411-T

2 893  2 391  bez DPH Skladem

C2G 89089

1 225  1 012  bez DPH Není skladem
telephone
Po - Pá 8:00 - 17:00 hod.
envelope
Dotazy a připomínky
sent email
Odebírejte aktuality
A neunikne vám žádná sleva