Optická spojka SC/PC multi mode 50/125 simplex OM3
Výrobce:OEM

Optická spojka SC/PC multi mode 50/125 simplex OM3

Cena s DPH
18 
Cena bez DPH
15 
Množství
Výrobce
P/N
3017
Záruka
24 měsíců
EAN
08595589830176
Skladem na e-shopu > 10 ks
Výdejní místo XEVOS - Ostrava Zítra
Základní informace o termínu připravení zboží k odběru

Termín doručení je vždy orientační. Pokud je zboží skladem a objednávka tohoto zboží je realizována do 16:00, expedice ze skladu na výdejní místo XEVOS Store – Ostrava proběhne tentýž den. Zboží je zpravidla připraveno k odběru následující den po 13:00. Detailní informace o termínech doručení naleznete v obchodních podmínkách.

Doručení na adresu Zítra
Základní informace o termínu doručení na adresu

Termín doručení je vždy orientační. Pokud je zboží skladem a objednávka tohoto zboží je realizována do 16:00, expedice ze skladu a předání dopravci proběhne tentýž den. Zboží je zpravidla doručováno následující den, stav dodávky můžete sledovat pomocí čísla zásilky na webu konkrétního dopravce. Detailní informace o termínech doručení naleznete v obchodních podmínkách.

Výdejní místa WE|DO Point 03. 02. 2023
Základní informace o termínu doručení na WEDO Point

Termín doručení je vždy orientační. Pokud je zboží skladem a objednávka tohoto zboží je realizována do 16:00, expedice ze skladu a předání dopravci proběhne z logistických důvodů následující den od objednávky. Zboží je zpravidla připraveno k odběru na výdejním místě druhý den od objednání a následující den po odeslání, stav dodávky můžete sledovat pomocí čísla zásilky na webu WEDO. Detailní informace o termínech doručení naleznete v obchodních podmínkách.

Skladem na centrálním skladu
(Aktuální skladová dostupnost zboží na e-shopu.)

Osobní odběr
Osobní odběr nesouvisí se skladovou dostupností zboží na centrálním skladě. Jakmile bude objednávka doručena na prodejnu, budete formou emailu a SMS vyzváni k odběru zboží. Dříve nemůže být objednávka vydána.

optický adaptér (spojka) simplex SC/PC 50/125 MM OM3

Další informace

Výrobce OEM
EAN

08595589830176

P/N

3017

Záruka

24 měsíců

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Budeme rádi když se s námi podělíte o své zkušenosti s tímto produktem.

Pro přidání recenze musíte vyplnit všechna pole s označením * nebo se přihlaste na svůj účet.
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.