Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC(UPC)-LC(APC), LS0H, 4m

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC(UPC)-LC(APC), LS0H, 4m

Cena s DPH
165 
Cena bez DPH
136 
P/N
DPX-09-LCUPC/LCAPC-4
Záruka
26 měsíců
EAN
08592457176329
Není skladem

Osobní odběr
Osobní odběr nesouvisí se skladovou dostupností zboží na centrálním skladě. Jakmile bude objednávka doručena na prodejnu, budete formou emailu a SMS vyzváni k odběru zboží. Dříve nemůže být objednávka vydána.

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC(UPC)-LC(APC), LS0H, 4m

Duplexní optický single-mode patch kabel. LS0H provedení.

Technické informace
Kategorie:OS2
Průměr vlákna:9/125 µm
Typ pláště:LS0H
Konektory:LC-LC
Broušení konektorů: UPC-APC
Délka:4 m

Další informace

EAN

08592457176329

P/N

DPX-09-LCUPC/LCAPC-4

Záruka

26 měsíců

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Budeme rádi když se s námi podělíte o své zkušenosti s tímto produktem.

Pro přidání recenze musíte vyplnit všechna pole s označením * nebo se přihlaste na svůj účet.
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.