Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 0,5m, OS2, 1.8mm

Cena s DPH
132 
Cena bez DPH
109 
P/N
0784
Záruka
24 měsíců
EAN
08595589007844
Předobjednávka 28. 06. 2024
Základní informace o termínu zboží

Termín doručení zboží na předobjednávku je orientační a může se kdykoli změnit. Expedice ze skladu je realizována okamžitě po naskladnění daného zboží. Stav objednávky můžete sledovat zde. Detailní informace naleznete v obchodních podmínkách.

Výdejní místo XEVOS - Ostrava 01. 07. 2024
Základní informace o termínu připravení zboží k odběru

Termín doručení je vždy orientační. Pokud je zboží skladem a objednávka tohoto zboží je realizována do 16:00, expedice ze skladu na výdejní místo XEVOS Store – Ostrava proběhne tentýž den. Zboží je zpravidla připraveno k odběru následující den po 13:00. Stav objednávky můžete sledovat zde. Detailní informace naleznete v obchodních podmínkách.

Doručení na adresu 01. 07. 2024
Základní informace o termínu doručení na adresu

Termín doručení je vždy orientační. Pokud je zboží skladem a objednávka tohoto zboží je realizována do 16:00, expedice ze skladu a předání dopravci proběhne tentýž den. Zboží je zpravidla doručováno následující den, stav dodávky můžete sledovat zde. Detailní informace naleznete v obchodních podmínkách.

Výdejní místa WE|DO Point 02. 07. 2024
Základní informace o termínu doručení na WEDO Point

Termín doručení je vždy orientační. Pokud je zboží skladem a objednávka tohoto zboží je realizována do 16:00, expedice ze skladu a předání dopravci proběhne z logistických důvodů následující den od objednávky. Zboží je zpravidla připraveno k odběru na výdejním místě druhý den od objednání a následující den po odeslání, stav dodávky můžete sledovat zde. Detailní informace naleznete v obchodních podmínkách.

EAN

08595589007844

P/N

0784

Záruka

24 měsíců

Stav zboží

Nové

Výrobce

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Budeme rádi když se s námi podělíte o své zkušenosti s tímto produktem.

Pro přidání recenze musíte vyplnit všechna pole s označením * nebo se přihlaste na svůj účet.
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.