OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 50/125 7m

OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 50/125 7m

30 metrů

Cena s DPH
274 
Cena bez DPH
226 
Množství
P/N
1134
Záruka
24 měsíců
EAN
08595589811342
Skladem

Skladem na centrálním skladu
(Aktuální skladová dostupnost zboží na e-shopu.)

Osobní odběr
Osobní odběr nesouvisí se skladovou dostupností zboží na centrálním skladě. Jakmile bude objednávka doručena na prodejnu, budete formou emailu a SMS vyzváni k odběru zboží. Dříve nemůže být objednávka vydána.

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.

Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou – ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.

Typ vlákna: MM, 50/125, OM2

Konektory: LC-LC

Broušení: UPC-UPC

Barva: Oranžová

Armorování: NE

Plášť: LSZH

Průměr: 3mm

Délka: ¨7m

Provedení: Duplex

Skladovací a provozní teplota: -40 až +70°C

Další informace

EAN

08595589811342

P/N

1134

Záruka

24 měsíců

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Budeme rádi když se s námi podělíte o své zkušenosti s tímto produktem.

Pro přidání recenze musíte vyplnit všechna pole s označením * nebo se přihlaste na svůj účet.
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.