7%
OPTIX LC/APC-LC/APC patch cord 09/125 2m duplex G657A 1,8mm

OPTIX LC/APC-LC/APC patch cord 09/125 2m duplex G657A 1,8mm

Optický patchcord se skládá z optického kabelu zakončeného na obou stranách optickými konektory. Běžně se používá k propojení zařízení v rozvaděči, připojení aktivních prvků k optické trase, apod, . Mezi nejběžnější konfigurace kabelů patří FC-FC, FC-SC,

Cena s DPH
152 142 
Cena bez DPH
117 
Množství
P/N
0855
Záruka
24 měsíců
Skladem

Skladem na centrálním skladu
(Aktuální skladová dostupnost zboží na e-shopu.)

Osobní odběr
Osobní odběr nesouvisí se skladovou dostupností zboží na centrálním skladě. Jakmile bude objednávka doručena na prodejnu, budete formou emailu a SMS vyzváni k odběru zboží. Dříve nemůže být objednávka vydána.

Optický patchcord se skládá z optického kabelu zakončeného na obou stranách optickými konektory. Běžně se používá k propojení zařízení v rozvaděči, připojení aktivních prvků k optické trase, apod, .
Mezi nejběžnější konfigurace kabelů patří FC-FC, FC-SC, FC-LC, FC-ST, SC-SC a SC-ST. Patchcordy disponují pláštěm LSZH (bez kouře a bez halogenu) a jsou nabízeny v různých délkách.

Konektor: LC/APC-LC/APC
Provedení: duplex
Typ vlákna: G.657A1
Délka: 2 m
Cykly připojení odpojení: min. 1000
Rozměr vlákna: 9/125 µm
Vnější průměr simplexního kabelu: 1,8 mm
Skladovací a provozní teplota: -40 až +70°C

G.657A(1) – definuje optická vlákna, které produkují nižší úrovně útlumu způsobené ohnutím. Minimální poloměr ohybu byl snížen na 15-5 mm (v závislosti na verzi).
Vlákno G.657A je kompatibilní s vláknem G.652, verze G.657.B neposkytují 100% kompatibilitu s ostatními vlákny, i když mají jedinečné mechanické vlastnosti vhodné pro nejnáročnější zařízení.

Další informace

P/N

0855

Záruka

24 měsíců

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Budeme rádi když se s námi podělíte o své zkušenosti s tímto produktem.

Pro přidání recenze musíte vyplnit všechna pole s označením * nebo se přihlaste na svůj účet.
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.