Optický patch cord Duplex LC-ST 50/125 2m MM OM4

Cena s DPH
190 
Cena bez DPH
157 
P/N
0941
Záruka
24 měsíců
EAN
08595589809417
Není skladem

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.

Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou – ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.

Technická specifikace
Typ vlákna: MM, OM4, 50/125

Konektory: LC-ST

Broušení: UPC-UPC

Barva: Růžová

Armorování: NE

Plášť: LSZH

Průměr: 3mm

Délka: 2m

Provedení: Duplex

Skladovací a provozní teplota: -40 až +70°C

EAN

08595589809417

P/N

0941

Záruka

24 měsíců

Výrobce

Stav zboží

Nové

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Budeme rádi když se s námi podělíte o své zkušenosti s tímto produktem.

Pro přidání recenze musíte vyplnit všechna pole s označením * nebo se přihlaste na svůj účet.
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.