Mellanox MC3208011-SX

Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-SX - LC - až 500 m - 850 nm

Cena s DPH
1 406 
Cena bez DPH
1 162 
Množství
P/N
MC3208011-SX
Záruka
12 měsíců
EAN
07290107192231
Skladem

Popis

Transceiver modul SFP (mini-GBIC) – GigE – 1000Base-SX – LC – až 500 m – 850 nm

Další informace

Výrobce
P/N

MC3208011-SX

Záruka

12 měsíců

EAN

07290107192231

telephone
Po - Pá 8:00 - 17:00 hod.
envelope
Dotazy a připomínky
sent email
Odebírejte aktuality
A neunikne vám žádná sleva