-3%
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 1m
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 1m

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 1m

Cena s DPH
182 177 
Cena bez DPH
146 
Množství
P/N
DPX-50-LC/SC-OM4-1
Záruka
24 měsíců
Skladem

Skladem na centrálním skladu
(Aktuální skladová dostupnost zboží na e-shopu.)

Osobní odběr
Osobní odběr nesouvisí se skladovou dostupností zboží na centrálním skladě. Jakmile bude objednávka doručena na prodejnu, budete formou emailu vyzváni k odběru zboží. Dříve nemůže být objednávka vydána.

Popis

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 1m

Kabel podporuje připojení o rychlosti 40 Gb/s

Technické informace
Kategorie: OM4
Průměr vlákna: 50/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: SC-LC
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 1 m

Další informace

P/N

DPX-50-LC/SC-OM4-1

Záruka

24 měsíců

telephone
Po - Pá 8:00 - 17:00 hod.
envelope
Dotazy a připomínky
sent email
Odebírejte aktuality
A neunikne vám žádná sleva