🖤 Black Friday je tady! Maximální slevy na notebooky a další příslušenství. Jen do 30.11. ZDE

C2G LC-ST 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)

C2G LC-ST 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)

Cena s DPH
341 326 
Cena bez DPH
269 
P/N
85493
Záruka
24 měsíců
EAN
00757120854937
Není skladem

Osobní odběr
Osobní odběr nesouvisí se skladovou dostupností zboží na centrálním skladě. Jakmile bude objednávka doručena na prodejnu, budete formou emailu a SMS vyzváni k odběru zboží. Dříve nemůže být objednávka vydána.

C2G LC-ST 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) – Síťový kabel – ST několik režimů (M) do multirežim LC (M) – 2 m – optické vlákno – duplex – 50 / 125 mikron – OM2 – neobsahuje halogen – oranžová

Další informace

EAN

00757120854937

P/N

85493

Záruka

24 měsíců

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Budeme rádi když se s námi podělíte o své zkušenosti s tímto produktem.

Pro přidání recenze musíte vyplnit všechna pole s označením * nebo se přihlaste na svůj účet.
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.