🎅 Ještě nemáš vyřešeny všechny dárky? Vyzkoušej náš adventní kalendář, denně odkrýváme nový tip na dárek za skvělou cenu!   ADVENTNÍ KALENDÁŘ
C2G LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)

C2G LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)

Prodej ukončen
P/N
85590
Záruka
24 měsíců
EAN
00757120855903

Osobní odběr
Osobní odběr nesouvisí se skladovou dostupností zboží na centrálním skladě. Jakmile bude objednávka doručena na prodejnu, budete formou emailu a SMS vyzváni k odběru zboží. Dříve nemůže být objednávka vydána.

Zobrazit alternativy

Popis

C2G LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) – Patch kabel – jednoduchý režim SC (M) do jednoduchý režim LC (M) – 7 m – optické vlákno – duplex – 9 / 125 mikron – OS1 – neobsahuje halogen – žlutá

Další informace

P/N

85590

Záruka

24 měsíců

EAN

00757120855903

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Budeme rádi když se s námi podělíte o své zkušenosti s tímto produktem.

Pro přidání recenze musíte vyplnit všechna pole s označením * nebo se přihlaste na svůj účet.
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

telephone
Po - Pá 8:00 - 17:00 hod.
envelope
Dotazy a připomínky
sent email
Odebírejte aktuality
A neunikne vám žádná sleva