C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)

C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)

Cena s DPH
1 455 
Cena bez DPH
1 202 
P/N
85539
Záruka
24 měsíců
EAN
00757120855392
Není skladem

Osobní odběr
Osobní odběr nesouvisí se skladovou dostupností zboží na centrálním skladě. Jakmile bude objednávka doručena na prodejnu, budete formou emailu a SMS vyzváni k odběru zboží. Dříve nemůže být objednávka vydána.

C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) – Síťový kabel – SC několik režimů (M) do multirežim LC (M) – 30 m – optické vlákno – duplex – 50 / 125 mikron – OM3 – neobsahuje halogen – vodě – barva

Další informace

EAN

00757120855392

P/N

85539

Záruka

24 měsíců

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Budeme rádi když se s námi podělíte o své zkušenosti s tímto produktem.

Pro přidání recenze musíte vyplnit všechna pole s označením * nebo se přihlaste na svůj účet.
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.