🎅 Ještě nemáš vyřešeny všechny dárky? Vyzkoušej náš adventní kalendář, denně odkrýváme nový tip na dárek za skvělou cenu!   ADVENTNÍ KALENDÁŘ
Doprava zdarma
ASUS PEB-10G/57840-2S Síťový adaptér 10GbE SFP+, PCI-E, dual port
ASUS PEB-10G/57840-2S Síťový adaptér 10GbE SFP+, PCI-E, dual port

ASUS PEB-10G/57840-2S Síťový adaptér 10GbE SFP+, PCI-E, dual port

Cena s DPH
5 733 4 953 
Cena bez DPH
4 093 
P/N
90SC05V1-M0UAY0
Záruka
24 měsíců
EAN
04716659883135
Není skladem

Osobní odběr
Osobní odběr nesouvisí se skladovou dostupností zboží na centrálním skladě. Jakmile bude objednávka doručena na prodejnu, budete formou emailu a SMS vyzváni k odběru zboží. Dříve nemůže být objednávka vydána.

Popis

Rychlost

10 Gigabit/s Ethernet

Vstupy a výstupy

SFP+ ; Dual Port

Řadič

BCM 57840S

Rozhraní:

LC Fiber Optic

Module Type

Supports SFP+ SR Optical Module, SFP+ LR Optical Module, Direct Attached Copper

Rozhraní

PCI-E Gen3 x8

Formát

4.72”x 1.77”
(Lower Than Standard Low-profile)

Kabel

Support Cable Type :
SMF up to 10km (LR)
MMF 62.5/50um up to 300m (SR)
Passive Twin-AX up to 5m (SFP+ Direct Attach)

Funkce

PXE Boot
iSCSI Boot

Obsah balení:

1 x Full-height Bracket (Default)
1 x Low-profile Bracket with Screws
1 x Small Bracket(for Node) with Screws
1 x Support DVD (per carton)

Další informace

P/N

90SC05V1-M0UAY0

Záruka

24 měsíců

EAN

04716659883135

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Budeme rádi když se s námi podělíte o své zkušenosti s tímto produktem.

Pro přidání recenze musíte vyplnit všechna pole s označením * nebo se přihlaste na svůj účet.
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

telephone
Po - Pá 8:00 - 17:00 hod.
envelope
Dotazy a připomínky
sent email
Odebírejte aktuality
A neunikne vám žádná sleva