Doprava zdarma
Aruba 100G QSFP28 LC CWDM4 2km SMF XCVR

Aruba 100G QSFP28 LC CWDM4 2km SMF XCVR

Cena s DPH
264 216 
Cena bez DPH
218 360 
P/N
R0Z30A
Záruka
36 měsíců
Není skladem

Osobní odběr
Osobní odběr nesouvisí se skladovou dostupností zboží na centrálním skladě. Jakmile bude objednávka doručena na prodejnu, budete formou emailu a SMS vyzváni k odběru zboží. Dříve nemůže být objednávka vydána.